{ content } | { mainMenu } | { footer }

Century 21+

Reference klientů

S Dianou KobzanovouV měsíci únoru jsem se rozhodla prostřednictvím Century 21 Plus+ prodat byt v Praze. Realitní makléř Roman Šenigla dle mého názoru dosáhl téměř zázraku a podařilo se mu v krátké době najít klienta, ale co je hlavní - obchod dotáhl do konce za velmi výhodných podmínek. Velmi si vážím pracovitých, skromných a příjemných lidí a troufám si říct, že přesně tak přistupuje pan Šenigla ke všem klientům. Již jsem jeho služby doporučila několika přátelům, kteří jsou s jeho přístupem také velmi spokojeni.
Pokud do budoucna budu potřebovat služby realitního makléře jsem si jista, že to opět bude Roman Šenigla a Century 21 Plus+.

Diana Kobzanová

Poděkování za realitní služby      

Chtěla bych tímto poděkovat společnosti CENTURY 21  Plus +, především realitnímu makléři Romanovi Šeniglovi za pomoc při převodu členských práv a povinností u bytu v Braníku. Celá akce proběhla velmi rychle, vysoce oceňuji profesionální přístup nejen  pana Šenigla ale  i Mgr. Jiřího Kulhánka, který nám zajišťoval právní servis. Jednání byla nejen na vysoké profesionální úrovni, ale byla i velmi příjemná.
Velké poděkování patří i Martinovi Procházkovi, který zajistil hypoteční úvěr.
Pracovní tým - Roman Šenigla, Jiří Kulhánek a Martin Procházka nám poskytli dokonalý servis a chtěli bychom jim ještě jednou touto cestou poděkovat.

           PaedDr. Helena Kuchlerová, PhDr. Miloš Strnad

 

Vážený pane Šenigla, dovolte, abych Vám jménem naší rodiny poděkovala za nevšedně odborný, konstruktivní a ještě k tomu milý přístup ve věci pronájmu bytu č. 9 mojí maminky, paní MUDr.,Milady Smětákové v Praze 2, Korunní č.19. Tíž jako advokát se často setkávám s pracovníky realitních kanceláří, s úředníky a dalšími profesemi, jejichž hlavní náplní práce je jednání s lidmi. Vaše jednání ve věci bylo opravdu mimořádně fundované a komplexní. Protože jsem nenašla e-mailové spojení na vedení Vaší firmy Century 21, prosím tímto Vás o tlumočení našeho poděkování a ocenění Vašeho osobního přístupu k zdárné realizaci předmětného pronájmu Vašim nadřízeným -nejste-li právě Vy vedoucím pracovníkem firmy, čemuž bych se nedivila. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám do nového roku hodně osobního štěstí a hodně pracovních úspěchů Vám i Vašim spolupracovníkům.

p. JUDr.Vladimíra Krupičková

 

Michaela MasopustováDobrý den paní Masopustová,
Rád bych Vám tímto poděkoval za pomoc při převodu členských práv a povinností u bytu v Nuslích. Oslovilo mne mnoho realitních makléřů, nikdo z nich mi nedovedl skutečného zájemce. Pak jste mne oslovila Vy, vysvětlila mi podrobně, jaké kroky budete podnikat a co se bude následně dít. I jste mi doporučila cenu, za kterou budete byt nabízet a k mému velkému překvapení jste i velmi rychle našla konečného zájemce. Celý obchod proběhl bez zbytečných průtahů. Nakonec jste za mne i ukončila odběr energií. I přes mou velkou nedůvěru k realitním makléřům musím přiznat, že jste mi ušetřila čas i peníze a kdybych v budoucnu řešil tuto otázku, určitě se na Vás a celou kancelář Century 21 Plus obrátím i Vás všude doporučuji. Vaši práci považuji za naprosto profesionální a příkladnou a bez Vaší pomoci bych zcela jistě prodej nezvládl tak rychle.

S úctou a pozdravem Petr Houfek

Dobrý den,
děkuji za zprostředkování prodeje bytu (družstevního podílu Na Bitevní pláni 44). Jsem velice spokojen s tím, jak vše proběhlo hladce od počáteční schůzky, prohlídky bytu, přes vyřízení potřebných dokumentů, schůzku s prodávajícím, zajištění úschovy peněz až po předání bytu a převod plynoměru a elektoměru. Oceňuji vstřícnost a rychlou reakci na moje dotazy a připomínky.

S pozdravem Miloš Hrdý

Dobrý večer slečno Masopustová!
Rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za zprostředkování prodeje našeho bytu v Holešovicích. S manželkou jsme nečekali, že to půjde tak hladce a že všechno klapne tak, jak má. Rád bych poděkoval i za perfektní servis u Vás v RK, kterého se nám dostalo. V neposlední řadě mé díky patří i panu Hukovi, kterého, prosím, tímto ode mne pozdravujte. Peníze přišly přesně dle instrukcí, takže z naší strany je absolutní spokojenost. S kupujícími jsem mluvil po telefonu a vypadali velmi spokojeně.Ještě jednou díky Vám i Vašemu týmu.

S pozdravem Jan a Veronika Sixtovi.

Dobrý den, s prací realitní kanceláře Century 21+ jsme byli velmi spokojeni. Byt jsme shlédli společně s realitní makléřkou paní Masopustovou, která nám k němu řekla veškeré potřebné informace a naše požadavky a další případné otázky zodpověděla v co nejkratší době. S její prací jsme byli velmi spokojeni. V budoucnosti pokud budeme chtít byt prodat nebo koupit jiný, tak se určitě obrátíme na realitní kancelář Centrury 21+. Jednání této realitní kanceláře a makléřů se nám velmi líbilo-bylo pohotové a vstřícné.

Pavlína Tomášková, Marek Goldman

 

Dobrý den paní Masopustová, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Váš profesionální přístup při zprostředkování podnájmu našeho bytu v Praze 10 na Zahradním městě. Vše proběhlo velice rychle a k naší naprosté spokojenosti. Prokázala jste dobrý přehled na trhu s nemovitostmi při stanovení výše nájmu a navzdory našim pochybnostem Vámi navrhovaná výše nájmu byla ve finále zrealizována. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě rádi využijeme Vašich služeb a znalostí. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů a spoustu stejně spokojených klientů.

Kajanovi


Dobrý den paní Masopustová, rád bych Vám touto cestou poděkoval za zajištění kompletního servisu ve věci prodeje mého bytu v Matúškově ulici, Praha Háje. Vzhledem k tomu, že jsem velmi pracovně vytížen a mé časové možnosti jsou omezené, byl jsem rád, že jste se postarala o prodej bytu od A - Z. Nemusel jsem se ani účastnit prohlídek. Pravidelně jste mne informovala o průběhu, tedy jsem byl vždy v obraze a věděl, co se děje. Vaše kancelář Century 21 Plus zajistila i kompletní vypracování smluvní dokumentace, komunikaci s katastrem a nakonec ani ukončení odběru energií a daňové přiznání jsem nemusel řešit. Spolupráce s Vámi mi ušetřila mnoho starostí a hlavně času. Budu-li v budoucnu prodávat nebo kupovat nemovitost, rád se na Vás a celou kancelář obrátím i Vás rád budu doporučovat. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti a další spokojené klienty.

S pozdravem, Miloš Mach

 

Dobrý den, Vážení, chtěli bychom Vám tímto velice poděkovat za bezkonkurenční a velmi ochotný přístup při realizaci koupě bytu. Jsme nad míru spokojeni, s jakým nasazením a přístupem jste vše zařídili. Časově vše dořešeno naprosto perfektně a bez problémů. Píšeme poděkování, protože jsme se s takovouto kvalitou služeb ještě nesetkali!!!!!!! Patří Vám od nás velké díky a přejeme Vám, co nejvíce spokojených klientů, kterými jsme se díky Vám také stali. Do nového roku přejeme, jak v osobním tak soukromém životě mnoho úspěchů.Děkujeme..

Petr Šlapák, Libuše Procházková

 

Spolupráce s Michaelou Masopustovou byla velice profesionální. Od prvního kontaktu, přes precizní přípravu bytu na focení a následnou prohlídku s klienty. Velmi oceňuji také informace o domě, lokalitě a okolí, které poskytla zájemcům.Jednání bylo velice rychlé, všechny požadavky zpracovány okamžitě.Prodej bytu proběhl během 14 dnů ( v lokalitě, kde nabídka mnohonásobně převyšuje poptávku ).
Na základě mých předešlých zkušeností s jinými realitními makléři jednoznačně doporučuji spolupráci se Century21, resp. Michaelou Masopustovou, protože celý prodej řeší od začátku až do konce.
Budu-li v budoucnosti hledat, prodávat, pronajímat, určitě se opět obrátím na Michaelu Masopustovou a velice ráda ji doporučím komukoli, kdo očekává profesionalitu.

Marika Formánková


Vážená paní Masopustová,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši pomoc při koupi bytu a s tím spojené veškeré potřebné administrativní úkony. Vaše informace a odborné znalosti nám pomohly k naprosto klidnému a rychlému převodu bytu.
Věřte, že při jakémkoliv případném dalším obchodu s realitami se na Vás s důvěrou obrátíme a budeme Vás doporučovat všem našim známým, kteří budou Vaší odbornost potřebovat.

Ještě jednou děkujeme.

Olga a Ivan Veselí

 

Bc. Jana Křivanová

Dobrý den,

chtěl bych tímto pochválit profesionální přístup Vaší realitní makléřky Bc. Jany Křivanové. Celý obchod (koupě bytu z mé strany) proběhl velmi rychle a bez jakýchkoliv obtíží nebo komplikací. Věřím, že na její práci můžete být právem hrdí.

 S pozdravem Martin Kaláb


Reference o koupi a pronájmu bytu

Na koupi a následném pronájmu přízemního bytu v ulici Počátecké 12  na Praze 4  jsme spolupracovali s makléřkou společnosti Century 21 PLUS, paní Janou Křivanovou. Spolupráce probíhala na velmi vysoké odborné úrovni a jednání byla příjemnou záležitostí vzhledem k jejímu profesionálnímu a velmi lidskému přístupu. Obzvláště musím vyzdvihnout její roli při setkáních s prodávajícím panem Červenkou, kdy opravdu usnadnila občas ztíženou komunikaci a přispěla tak ke zdárnému a poměrně rychlému uzavření obchodu. Při celém procesu jsme ocenili  také slušnou práci právního servisu i hypotečního poradce pana Martina Procházky.

Vladimír Brenner

 

Chtěli bychom Vám a především paní makléřce Janě Křivanové touto cestou poděkovat za bezproblémový prodej našeho bytu. Profesionalita s osobním přístupem a dobrý právní servis nám ušetřily hodně času a klidných dnů.

S pozdravem, manželé Vaňkovi

Velice ráda bych Vám touto cestou poděkovala za naprosto profesionální pomoc při prodeji mého bytu v Praze na Vinohradech. Mé poděkování patří hlavně paní makléřce Janě Křivanové, která zařídila vždy vše, co bylo třeba. A pokud situace dovolovala i v krátkém čase.Prodej nebyl lehký, ale paní Křivanová velmi dobře reagovala na aktuální náladu realitního trhu a trpělivě dovedla celý proces do úspěšného konce. Vždy byla velmi vstřícná a příjemná, ať už se jednalo o kontakt osobní, telefonický nebo emailový. Od prvního telefonického hovoru až po poslední podpis smlouvy byl přístup paní Křivanové opravdu profesionální a proklientsky zaměřený. Pokud bych ještě někdy prodávala jinou nemovitost, s důvěrou bych se obrátila nejen na paní Křivanovou, ale na celou kancelář CENTURY 21 Plus+.
Ještě jednou Vám děkuji a jsem pozdravem,

Kovářová Eva

 

Milan Hohn

Vážený pane Hohne,
tímto bych Vám chtěla poděkovat za dobře odvedenou práci při prodeji mé nemovitosti.
Od začátku, kdy jsem se na Vás na doporučení obrátila, až do ukončení prodeje mé nemovitosti, jsem byla spokojena s Vaší vstřícností a profesionálním jednáním.

Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Spokojená klientka
Pavla Došková

 

Dobrý den, pane Hohne,
vrátili jsme se z dovolené a zjistila jsem, že celá transakce je již téměř u konce, bez našeho přičinění a k naší plné spokojenosti.
Chci Vám poděkovat, jelikož jste mi alespoň na chvíli změnil názor na RK. Bohužel po spolupráci s RK, přes kterou jsme nyní kupovali byt v Čelákovicích je můj názor na RK opět tam, kde byl :-), ale alespoň vím, že existují i světlé výjimky.  
Opravdu jsem ocenila profesionalitu, rychlost a spolehlivost Vaši i celého týmu. Myslím, že ač se mi Vaše služby zdáli zpočátku celkem předražené, musím napsat, že nyní když vím za co jsem platila a jak vše fungovalo, jsem naprosto spokojena.
Sám víte, jak skeptický přístup jsem zpočátku k prodeji bytu přes RK měla (což pramenilo z mých dosavadních zkušeností),  ale po setkání s Vámi a hlavně po Vašem "přesvědčovacím" telefonátu, jsem si řekla, že Vaše komunikační schopnosti snad musí udolat každého :-). A jak se ukázalo, tak jsem se Ve Vás nezmýlila :-).

Ještě jednou díky.
Dagmar Šnoblová

 

Dobrý den,

s rychlostí a kvalitou  práce Vás a vašich kolegů jsme byli nadmíru spokojeni. Od první prohlídky až k předání bytu uplynuly pouze tři týdny. O veškeré vyřizování s bankou a s ostatními institucemi  jste se postarali vy, o všem jsme byli ihned informováni. Jediná naše starost byla pouze se dostavit na smluvené schůzky.  Proto Vás můžeme vřele  doporučit.
Ještě jednou mockrát děkujeme za vše.


Ladislav Beneš a Aneta Marvanová
 

Vážený pane Hohn.

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši, precizně provedenou práci v loňském roce, kdy jste se mi věnoval od května do října a pomáhal mi shánět klienty pro pronájem mého bytu v Praze 6, Na Větrníku 23/1886. Jsem velice spokojená s nájemníky, které jste mi doporučil a s nimiž jsem sepsala smlouvu. Vím, že to bylo dlouhé období, jelikož jsem měla být už v květnu 2013 odstěhovaná a komplikovala jsem Vám práci tím, že jsem v bytě po celou dobu (kdy jste vodil klienty na prohlídky bytu) měla již část věcí zabalených v krabicích a stěhování se neustále mou vinou odkládalo.

Jsem Vám vděčna za Vaši trpělivost a jsem ráda, že výsledek je pozitivní pro nás oba.

S přáním pěkného dne

Marta Hrbková

Vážený pane Hohne,

mohu Vás ujistit, že s Vaší prací jsem byla velice spokojena. Vůbec jsem nedoufala, že se byt prodá v tak krátké době. Spolupráce s Vámi byla vždy velice příjemná a pracoval jste na vysoké profesionální úrovni. Jelikož mám možnost srovnání, Váš výkon oproti jiným prodejcům vždy dosahoval 100%. Doufám, že vaše realitní kancelář má více pracovníků, jako jste Vy. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou a profesionální práci. Určitě Vás budu doporučovat všem mým známým.

Zdena Hlaváčková


Vážený pane Hohne,

ráda bych touto cestou poděkovala za sebe i manžela za dosavadní spolupráci s Vaší realitní kanceláří a především pak s Vámi, jako jejím zástupcem.

Přestože není ještě  celý proces prodeje bytu dokončen, již nyní můžeme  průběh prodeje bytu  hodnotit a jednoznačně říci, že  Vaše  vysoké nasazení, velmi profesionální a zároveň lidský přístup po celou dobu spolupráce nás přesvědčil, že naše rozhodnutí ve výběrovém řízení na realitního makléře bylo zcela  bezchybné a čas věnovaný tomuto výběru se nám vyplatil.

Skutečnost, že nejsme trvale z Prahy, nás vedla k tomu, aby jsme si našli na prodej bytu profesionála, který by měl naši plnou důvěru, vnímal naše požadavky a priority, což se nám ve Vašem případě vyplnilo na více než 100%.

S nelehkým úkolem prodat náš byt ve zvýšeném přízemí, bez balkonu, v cenové relaci dnešních nových bytů, jste se popral velmi statečně a úspěšně. Což dokazuje spokojenost nejen naše, ale troufám si tvrdit, že i strany kupující.

Na závěr bych Vás chtěla ujistit, že naše skvělá zkušenost s Vámi je hodna doporučení všem našim známým (v Praze jich máme opravdu mnoho) a pro nás do budoucna v oblasti realit jasnou volbou.

Přejeme Vám mnoho spokojených klientů, hodně úspěchů a spokojenosti  nejen v práci, ale i v osobním životě.

S pozdravem a někdy příště naviděnou v Praze.

                                              Michaela a Jiří Krausovi


Dobrý den pane Hohne.

Dovoluji si Vás ještě jednou obtěžovat, protože cítím silnou potřebu Vám  poděkovat. Byl jste po dlouhé době jediný člověk, u kterého jsem měla pocit, že mi  naslouchá a dokonce, že pociťuje jistou empatii (či dokonce sympatii?) k  mým problémům. Dal jste mi tím ÚŽASNÝ DÁREK, na který se nezapomíná. Buď jste vynikající profesionál a umíte vzbudit u potenciálních klientů vhodné pocity, nebo jste skutečně člověk, který s lidmi cítí jejich strasti. V každém případě si toho velmi vážím a vřele Vám děkuji.

Přeji Vám mnoho úspěchů a dostatek kšeftů k financování všech životních potěšení.

                                                 Eva Holoubková


Chtěl bych touto cestou poděkovat CENTURY 21 Plus, zvláště pak panu Hohnovi za zprostředkování pronájmu bytu, za velmi profesionální přístup, rychlost zajištění pronájmu a solidní jednání. Jsem velice spokojen s panem Hohnem i s vaší realitní kanceláří. Pokud někdo z mých známých bude chtít v budoucnu využít služeb RK, určitě doporučím tu vaši. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem, Strcula Marcel


Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za Váš velmi profesionální přístup ve věci zprostředkování pronájmu našeho bytu 2+KK na Barrandově. Díky Vašemu obětavému konání a profesionálnímu jednání, jak s potenciálními zájemci, tak i s mojí osobou jako majitelem, se podařilo byt v poměrně krátké době pronajmout. Ještě jednou děkuji a určitě se v případě budoucí potřeby budu na Vaší kancelář a zejména na vaši osobu obracet.

V úctě Ing. Petr Dedek

Vážený pane Hohne,
děkuji Vám za profesionální přístup a precizní služby, díky nimž jsem se stala hrdou majitelkou bytu. Svému oboru rozumíte, proto se i v budoucnu na Vás ráda obrátím s případnými požadavky ohledně nemovitostí.

Srdečně Jitka Snášelová


Ráda bych Vám ještě jednou zpětně poděkovala za výbornou spolupráci při realizaci prodeje bytu ve Vavřenově ulici. Vše proběhlo profesionálně, rychle a s plnou důvěrou při veškerých krocích. Jsem velice ráda, že jsme se na spolupráci domluvili s Vámi a budeme Vás rádi doporučovat dále. Jste člověk na svém místě. Navíc oceňuji Vaši trpělivost při jednání s naší maminkou. Noví majitelé jsou také velice spokojeni, již mají zrekonstruováno a zabydleno a naše maminka díky Vám prošla celým tím realitním kolotočem v klidu a rychle.
Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a děkuji za čas a práci, kterou jste nám věnoval.

Marie Rousová

 

Aleš HukTouto cestou Vám chceme poděkovat za prodej našeho bytu v Jeseniově ulici na Praze 3. Byli jsme včas a dostatečně informováni o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu. Rovněž jsme byli mile překvapeni, že jsme s prodejem neměli žádné starosti, o kterých jsme se domnívali, že nás neminou. Pokud se někdy rozhodneme prodat náš současný byt, oslovíme jistě zase Vaší realitní kancelář Century 21 Plus +.

Manželé Šulcovi, Praha 3

Vážený pane Huk
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vysoce profesionální práci ve věci prodeje bytu. Zvláště oceňuji podíl Vaší smluvní advokátní kanceláře na vypracování a kontrole smluvních dokumentů kupní smlouvy, smlouvy o správě kupní smlouvy i návrh na vklad do KN. Vámi zajištěné převody médií na nového vlastníka také nebývají standardní součástí práce realitní kanceláře. Vím, že s nemovitostmi je vždy spojeno více starostí, ale díky profesionálnímu přístupu Century 21 Plus+ jsem mohl být klidný. Century 21 Plus+ doporučím i mým známým. Při prodeji další nemovitosti na Moravě se obrátím na Vámi doporučenou spolupracující kancelář Century 21 Plus+.

p. Choc, Praha

Vážený pane Huku,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za profesionální a přátelský přístup při koupě bytu v Praze 7, Osadní ulici. Vhodný byt jsme hledali poměrně dlouho, nabízené nemovitosti i úroveň služeb některých realitních kanceláří nás nepřesvědčily. Váš přístup od prvního jednání až po předání klíčů od bytu však byl bezchybný.Na nové adrese jsme velmi spokojeni a proto ještě jednou díky za spolupráci. Ať se Vám daří.                                             

Manželé Votrubovi, Praha 7


Tímto bych Vám ráda poděkovala za služby Vaší realitní kanceláře CENTURY 21 Plus+. Veškeré starosti s koupí bytu se pro mne staly radostí, a to včetně výsledku samotného. Pokud budu někdy opět potřebovat najít nové bydlení, resp. prodat to současné, velmi ráda Vás opět oslovím.

                                                    Helena Wudyová, Praha 3


Touto cestou bych Vám rád poděkoval za úspěšný prodej našeho bytu v Osadní ulici na Praze 7. Byl jsem včas a dostatečně informován o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu, a byl jsem mile překvapen tím, že jste se postarali i o přepis na PRE a Pražské plynárenské. Pokud se někdy v budoucnu rozhodnu prodat náš současný byt, s největší pravděpodobností oslovíme opět Vaší realitní kancelář.

                                                   Martin Vařbuchta, Praha 7

 

Yvona Žerebná

Vážená paní Žerebná,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vše, co jste pro mě, jako svou klientku, při prodeji mého domu udělala. Dům  je již prodaný a všechna dokumentace vyřízena včetně posledního dokumentu, a to přiznání k převodu z nemovitosti.
Jsem zcela nadšená naší spoluprací, Vaším ochotným profesionálním přístupem a pečlivostí, jakou jste k tomuto přistupovala. Věřte, že pokud v budoucnosti zase budu potřebovat služeb realitního makléře, tak jsem spokojena, že nemusím hledat, protože doufám, že stále budu mít Vás. O Vašich službách jsem již informovala celé své okolí a podala ty nejlepší reference.
Ještě jednou Vám děkuji a jsem ráda, že jsem na mohla využít Vašich služeb a vy jste mě přesvědčila, že tyto služby  jsou na TOP úrovni.

Zdravím Hana Vachalová


DOORUČUJI !!!
...  realitní makléřku paní Yvonu Žerebnou,  která má velký přehled  o  prodejních a nákupních možnostech  na trhu realit a dovede efetivně spojit  přání prodávajících i kupujících  zákazníků.

Welterová Jiřina


Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za vysoce profesionální služby, kterých se nám dostalo při prodeji našeho bytu od Vaší makléřky pí Yvony Žerebné. S přístupem pí Žerebné jsme byli mimořádně spokojeni, protože se jí podařilo v rekordním čase nalézt kupce našeho bytu a velmi spolehlivě a profesionálně vyřídit všechny s tím spojené formality. Zároveň si velmi ceníme i jejího lidsky přátelského přístupu, který je pro hladký průběh celé transakce také velmi důležitý.
Také bych ráda ocenila právní servis p. Mgr. Kulhánka, jehož standardní texty smluv jsou jedny z nejlepších, které jsem kdy viděla.Komplexní služby Vámi řízené realitní kanceláře proto hodnotíme velice kladně a Vaše služby budeme doporučovat i svým kolegům a známým.
Děkuji a přeji, ať se Vám současnou vysoko nastavenou laťku daří držet i nadále!

Ing. Radana Krulišová

 

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Yvoně Žerebné, která zajišťovala prodej bytu v Praze 5 - Stodůlkách, Anny Rybníčkové 2615/1. Její jednání bylo vždy na profesionální úrovni, případné dotazy nám zodpověděla obratem a byla velmi ochotná. Díky jejímu aktivnímu přístupu jsme uskutečnili koupi bytu, se kterým jsme velice spokojeni.

Ještě jednou velmi děkujeme a pokud budeme v budoucnu potřebovat, rádi se na Vaši kancelář s důvěrou obrátíme, případně doporučíme ostatním.

 

Vlastimil a Hana Rozehnalovi

 

Zuzana Breuová

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za Vaše úsilí a podporu při prodeji mého bytu. Zejména si vážím Vašeho nasazení, profesionálního přístupu a spolehlivosti. Podařilo se nám dosáhnout prodejní ceny na horní hranici mého očekávání, a proto jsem s výsledkem velmi spokojen. Provize za prodej není nízká, nicméně jsem přesvědčen, že si ji naprosto zasloužíte. Podle mého názoru s Vaším příkladným přístupem ke klientům přispíváte ke zlepšování obrazu realitních makléřů.

Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a samé spokojené zákazníky jako jsem byl já.

S pozdravem,
Jakub Černý

Dobrý den Zuzano,
Po prvním setkání, kdy jste nám nabízela byt na Praze 8 (který jsme nakonec nevybrali) jsme byli zcela přesvědčení, že jste ten správný člověk, který následně dostane na starosti prodej našeho bytu i přes to, že byl mimo vaši svěřenou lokalitu. 

Oslovila jste nás svým přístupem ke klientům, perfektní připraveností na schůzky i jasným způsobem komunikace. Vždy vše bylo, jak jsme se dohodli, průběžně jste nás informovala o aktuální situaci. Žádné tajnosti či fígle nebyly na místě. 

Byt se prodat v extrémně krátkém čase, s maximální prfesionalitou a za domluvenou cenu. 

Zpětně musím pochválit i poprodejní servis a komunikaci při řešení všech nutných náležitostí. 

Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků!

                                                                                                 A. Dufková

PS: nemáme co vytknout, spolupráce byla fakt perfektní. Pokud potřebujete, hoďte si do formátu jaký potřebujete.

 


Paní Zuzanu Breuovou mohu jen a jen doporučit. Spolupráce s ní je příjemná v tom, že má velice individuální přístup ke každému ze svých klientů a opravdu vnímá jejich potřeby. Řekla bych, že každý klient se v její péči musí cítit jaksi výjimečně. Navíc je i velmi proaktivní a její pracovní nasazení je vysoké. Veškeré záležitosti řeší rychle a své práci do detailu rozumí, je to obchodnice každým coulem.

Ludmila Drotárová
spokojený klient


Děkuji za Vaši profesionální spolupráci při prodeji mého bytu v Praze 8 – Kobylisy. Přestože jsem nemovitost v České republice prodával poprvé, byl jsem mile překvapen, že již v Česku funguje realitní kancelář a její makléř na úrovni srovnatelné s vyspělými zeměmi. Velice rád budu Vás a Century21 Plus+ doporučovat svým známým

Karel Petrášek

Vážená paní Breuová,
touto cestou vám velice děkuji za váš profesionální přístup v záležitosti, kdy jsem přes vaši společnost CENTURY 21 Plus + zakoupil v srpnu 2013 bytovou jednotku v Praze – Karlín. Celý proces zejména díky vaší snaze proběhl velice rychle a naprosto bez jakéhokoli problému.  Jsem velice rád, že služby vaší společnosti jsou nastaveny formou all-inclusive, kdy vaše společnost nejen hájí všechny zájmy jedné, ale i druhé strany, tj. v mém případě strany, kterou jste zastupovali při prodeji bytové jednotky, tj. prodávajícího, ale i strany mé, tj. strany kupujícího. Jsem rád, že jsem se mohl plně opřít o vaši podporu nejen ve vyjednávání, ale také následných aktivitách, které nastaly po zapsání bytové jednotky na mou osobu u katastru nemovitostí.  Jsem přesvědčen, že spokojenost je nejen u mne, ale i u osoby, která mi prodala bytovou jednotku.
Vážená paní Breuová, věřím, doufám a přeji vám, aby se do vašeho portfolia dostalo mnoho dalších takových, jako jsem já, tj. spokojených klientů.
Přeji hodně zdaru a budu se těšit na případnou další naši spolupráci.

David Bodeček


Děkuji za Vaši příkladnou spolupráci při prodeji mého jednopokojového bytu v Karlíně na ulici Křižíkova. Přestože jsem v začátcích prodeje neměl v plánu svěřit prodej nemovitosti realitní kanceláři jsem dnes velice rád, že jsem tak nakonec učinil. Prodej nemovitosti proběhl přesně tak jak by takováto transakce probíhat měla a v konečném důsledku se nemovitost podařilo v relativně krátkém časovém úseku prodat za vyšší cenu než jsem si původně přál. Velice rád budu Vás i Vaší realitní kancelář Century 21 Plus + doporučovat svým známým a rozhodně se na Vás obrátím s prodejem další nemovitost.

Jan Vališ

 

Dobrý den,

po negativních zkušenostech s jedním „panem makléřem“ jsem se na doporučení obrátila na paní Rozhonovou. I přes počáteční nedůvěru, získanou předchozí zkušeností, v úspěšný konec, mě paní Rozhonová svým úžasným přístupem přesvědčila o opaku. Co předtím nešlo skoro půl roku, bylo během dvou měsíců dotaženo do úspěšného konce. Chci vyzvednout lidský přístup makléřky, umění vcítit se do potřeb druhých a věnování se dané věci i nad rámec povinnosti. A, aspoň pro mě, je velmi důležité také to, že následnou veškerou agendu s úřady obstarává paní makléřka.
Chci Vám, paní Rozhonová, touto cestou velmi poděkovat a popřát mnoho dalších spokojených klientů. Svým přístupem a odbornými znalostmi děláte dobré jméno nejen sobě ale i vaší společnosti. Oboje mohu vřele doporučit.

Míla Hrazdirová

Paní Monika Rozhonová je rozhodně ten správný člověk na svém místě. Při pronájmu bytu jsem původně neměla enormní zájem o spolupráci s realitní kanceláří, ale paní Monika mě přesvědčila, že není důvod vše řešit po své vlastní linii. Její milé, přátelské a zároveň velmi profesionální jednání mě ubezpečilo v tom, že se i v dnešní době dá na někoho spolehnout. Děkuji Vám, Moniko, za veškeré rady a doporučení a hlavně za to, že jste mi našla spolehlivé nájemníky. Záleží mi na tom, komu byt pronajímám a mám dobrý pocit, že jsme byli všichni naladěni na stejnou notu. Přeji Vám hodně spokojených klientů.

Klára Kořínková

 

Dobrý den,

paní Monika Rozhonová, byla již od prvního kontaktu vstřícná a sympatická až si člověk říkal jestli má co dočinění s makléřem 
Prohlídka i další následné, proběhly vždy podle mých představ a prakticky nebyl problém nic zařídit. Se službami jsme byli velmi spokojeni a jako třešinkou na dortu pro nás bylo přepisování energií na naše jméno, které nám sama zařídila a my prakticky nemuseli vynaložit sebemenší energii na vyřízení celého papírování.
Určitě můžeme vřele doporučit pro spolupráci :-)

Miroslav Zbořilák

Milá paní Rozhonová,

je nám milou povinností Vám touto cestou moc poděkovat za vše, co jste udělala pro zdárný a bezproblémový prodej našeho bytu.
V dnešní době, kdy mnohdy nestačí pouhé slovo a podání ruky, jsme se ujistili, že jste opravdový profesionál ve svém oboru. Není nic, co bychom Vám mohli vytknout a naopak je toho hodně, za co pochválit a ještě jednou poděkovat.

Mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti, hodně spokojených klientů Vám přejí

Monika a Jiří Řehořovi

Vážená paní Rozhonová,
chtěla bych Vám poděkovat za opravdu profesionálně odvedenou práci realitního makléře při prodeji našeho bytu. Nejdříve jsme neměli moc důvěry ke službám RK již z minulosti, ale po osobním kontaktu s Vámi jsme se rozhodli pro prodej bytu ,,pod Vaším vedením´´ v rámci využití služeb v rámci  RK Century21. Nechali jsme si poradit, včetně zpracování cenové nabídky, podepsali smlouvu o zprostředkování a o vše ostatní jsme se nemuseli starat. Bylo výborné, že všechny prohlídky jste řídila sama a my dostávali pouze zprávy o průběhu prodeje. Prodej samotný pak proběhl pro nás úplně bez starostí. Již v průběhu prodeje jsem Vás doporučila svému známému a doporučila bych Vás i komukoliv dalšímu. Děkujeme za spolupráci a pokud bude v budoucnu potřeba znovu se na Vás s důvěrou obrátíme.

S pozdravem,
Helena Brožovská a Mirek Brožovský

 

Vážená paní Rozhonová,
 
přijměte mé srdečné poděkování za poskytnutou zprostředkovatelskou službu včetně právní agendy při pronájmu mé nemovitosti. Vaše vystupování bylo na vysoké profesionální úrovni, korektní i přátelské.
Solidním jednáním a odbornými znalostmi děláte dobré jméno vaší společnosti, jejíž služby rád doporučím i dalším zájemcům.
 
Přeji vám hodně pracovních, osobních i společenských úspěchů.

 
Václav Zikán


S realitní makléřkou paní Monikou Rozhonovou jsme spolupracovali na prodeji bytu. Byli jsme doslova nadšeni profesionalitou paní makléřky a aktivním přístupem, se kterým se prodeje bytu ujala. S péčí zmapovala trh realit v naší lokalitě - Holešovice, zpracovala analýzu a doporučení, jak s prodejem postupovat. Prohlídky nemovitosti byly profesionální, v příjemné atmosféře. Paní Rozhonová byla vždy dobře připravena a díky výborné znalosti lokality byla schopna poskytnout i věrohodné informace z vlastní zkušenosti.
Makléřku Century 21 Plus paní Rozhonovou vřele doporučuji.

Lenka Zlámalová

Dobrý den,

nikdy jsem neměl rád prodavače aut, mobilních telefonů a realitní makléře.
Až do doby, než jsem zcela přirozenou cestou začal spolupracovat s Monikou Rozhonovou, která mi dokázala, že moje negativní předsudky vůči realitním makléřům můžou být zbytečné. A bylo to především tím, že mě Monika Rozhonová svým nenásilným, přirozeným a upřímným způsobem provedla realitním trhem a různými nástrahami, které bych asi sám stěží odhalil. Získala si mojí důvěru, což se u mě mnohdy nestává a navíc mně imponuje i svým velmi bystrým vystupováním. S Monikou Rozhonovou probíhá vše maximálně korektně a kvalitně, ale zároveň přirozeně, takže nemám absolutně pocit, že by byla "pouze dalším rychlovyškoleným produktem realitního trhu" - je to lidský profesionál na svém místě.
A jestli Moniku Rozhonovou doporučit ostatním? Každopádně, ale pouze v případě, že si nechá stále část svého času i pro moje další realitní potřeby :)

Honza Alexa

 

Miroslava HickmanováNa můj inzerát – pronájem bytu – volalo hned několik realitních kanceláří. Chtěla jsem se nejprve pokusit pronajmout byt sama, tudíž byl hovor většinou rychle ukončen.
Paní Miroslavě Hickmanové jsem jako jediné naslouchala déle. Její nevtíravá a přitom přesvědčivá argumentace a příjemné „vystupování“ po telefonu mě zaujaly natolik, že jsme si v předmětném bytě daly nezávazně schůzku. Náš osobní rozhovor na místě předčil má očekávání a záhy jsem nabyla pocit, že se na práci realitní makléřky nejen hodí, ale že se snaží odvádět tu nejlepší práci, dělá ji s maximálním nasazením, ale hlavně:  je tady pro klienta! Tuto skutečnost jsem pak pociťoval po celou dobu spolupráce s ní a byla pro mě rovněž rozhodujícím kritériem vstoupit s ní v jednání. Ale lze třeba vyzdvihnout i její  erudovanost, vstřícnost, otevřenost a flexibilitu, které mě utvrdily v tom, abych se s ní na spolupráci při pronájmu mého bytu nakonec dohodla.  Nezahálela. Už druhý den měla veškeré informace a fotky na stránkách realitní kanceláře a stála před domem s prvními zájemci. Během několika dní (!) byt pronajala. Ve finále prokázala vysokou profesionalitu. Na všechna „jednání“ (prohlídky, emaily, telefonáty, osobní setkání, smlouva, CD) byla vždy stoprocentně  připravena a vše měla ke spokojenosti obou stran do detailu propracované a zorganizované. Ani při  závěrečném podpisu smlouvy neponechala nic náhodě, takže vše proběhlo rychle a hladce. Nemohu, než tuto usměvavou, příjemnou, velmi ochotnou, akční a erudovanou makléřku s uměním „vcítit se do klienta“ a snažit se mu po všech stránkách vyhovět všem jen doporučit. Alespoň já jsem nelitovala a nelituji – právě naopak. Jsem přesvědčena, že paní Mirka Hickmanová je ve svém oboru pravý člověk na pravém místě

PhDr. Jitka Lulićová, CSc.

 

Dobrý den pane Rešle,
hodnotím Vás jako velmi pružného makléře. Operativního, dochvilneho a sympatického partnera pro hledání podnájemníka.
Určitě nejen zůstávám vašim klientem, ale i doporučuji ostatním.

Robert Kadlec


Dovolte, abych napsal hodnocení spolupráce s p. Rešlem.

Pracoval jsem s ním jako fyzická osoba, ale i jako zástupce společnosti TVO Europe Holdings a.s.. Pokaždé mě potěšil vstřícný, ale hlavně profesionální přístup, se kterým jsme zvládli pronájem různých nemovitostí a to nejenom ke spokojenosti majitele nemovitostí, ale i ke spokojenosti nájemníků. Jsem rád, že na přeplněném trhu s realitami se najde důvěryhodná osoba, které má osobitý přístup s ohledem na obě strany klientů.

Ing. Pavol Fraňo
TVO Europe Holdings, a.s.

Reklama
Nahrávám