{ content } | { mainMenu } | { footer }

Century 21+

REALITNÍ MAKLÉŘ/ REALITNÍ MAKLÉŘKA

Dlouhou dobu Vás lákají reality a nevíte jak a kde začít? Na první schůzce zodpovíme Vaše dotazy a nalijeme čistého vína. Dozvíte se jak to opravdu funguje, jak těžké jsou začátky a kam se společnou tvrdou prací můžete dostat.

Koho hledáme?
Hledáme sociálně vyzrálé, komunikativní a pozitivně naladěné lidi, kteří chtějí v životě něco dokázat a za svou práci chtějí být patřičně odměněni.
Zásadní je školení!
Realitní činnost má jako jedno z mála podnikání tu výhodu, že má minimální vstupní náklady, a že Vám zajistí fungující systém, který Vám podnikání značně usnadní tj. - podporu kanceláře, odborný dohled, zaškolení a neustálé proškolování (trh se mění a je třeba jít s trendy), školí ho odborníci na centrále, poté školíme cca 3 týdny v naší kanceláři (rovněž zdarma), během této doby absolvujete schůzky v terénu se zkušenými kolegy, od kterých se hodně naučíte.
Jak v terénu?
První Vaše reálné schůzky v terénu absolvujete s manažerem kanceláře. Po celou dobu Vás kancelář vede k tomu, aby jste byli schopni sami podepisovat smlouvy s majiteli, zvládnout marketing spojený s prodejem nemovitosti, najít správného klienta a dohodnout s ním obchodní podmínky, připravit rezervační smlouvu.
Další podpora!
K dispozici Vám jsou další odborníci, kolegové, jako jsou hypotéční specialista, advokáti, majitelé kanceláře, kteří Vám pomohou celou transakci dotáhnout do úspěného konce.

Pokud Vás zmíněná pracovní činnost, která je velmi různorodá, akční a finančně zajímavá, činnost ve které poznáte mnoho zajímavých lidí a lidských osudů, zajímá …

….obraťte se na naši kancelář, která sídlí na Praze 7, Holešovicích, Jankovcova ulice 1037/49, v krásných kancelářích objektu Classic 7, tel. 725 293 500 nebo mail. [email protected]

REALITNÍ MAKLÉŘ/ MAKLÉŘKA DO TÝMU YVONY ŽEREBNÉ

Naučím vydělávat peníze i Vás!

Láká Vás obchod, chcete být úspěšní? Mně se to podařilo a naučím to i Vás. Pátým rokem úspěšně pracuji v oblasti realit. Neslibuji nic zadarmo, je to tvrdá práce, která vyžaduje vysoké osobní nasazení, chuť a sílu pracovat, pozitivní přístup a vysokou sebereflexi. Předám Vám své znalosti a zkušenosti, vytvoříme úspěšný tým. Peníze, úspěch, samostatnost bude Vaše odměna.

Yvona Žerebná
RE/MAX Reality Plus+
tel:  725 293 496
y[email protected]

REALITNÍ MAKLÉŘ/ MAKLÉŘKA SE START PAUŠÁLEM!

Dlouho dobu Vás lákají reality? Bojíte se začátku? Nevíte, jestli to zvládnete?

My Vám pomůžeme! Finanční podporou do začátku společného podnikání, know-how kanceláře, která již 5 rokem patří do TOP kanceláře.

Nabízíme:
- finanční paušál
- osvědčený systém
- zázemí silné realitní společnosti
- pozitivně naladěný tým a přátelské jednání
- kompletní zaškolení v oboru realit
- firemní kulturu založenou na vysokých standardech
- atraktivní kanceláře v objektu CLASSIC 7
- možnost nadstandardních výdělků, progresivní motivační systém odměňování
- osobní telefon, PC, informační systém RE/MAX Reality Pus+
- marketingovou podporu
- možnost kariérního růstu

Náplň práce:
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
- domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí
- domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
- získávání nových nemovitostí
- vedení obchodních jednání

Požadujeme:
- spolupráci na ŽL
- středoškolské vzdělání (není podmínkou)
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- orientaci na zákaznický servis a kvalitu poskytovaných služeb
- časovou flexibilitu
- pozitivní myšlení
- kultivovaný vzhled, trestní bezúhonnost a vysoký morální kredit
- uživatelské ovládání PC, MS Office Excel, Word, Internet, AJ výhodou (ne podmínkou)

Svůj strukturovaný životopis posílejte na: r[email protected] , tel. 725 293 500

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.
Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Změnte svůj život a objednejte si osobní schůzku!

Nahrávám