{ content } | { mainMenu } | { footer }

Century 21+

Kariéra a vzdělání

Zajímá Vás obor realitního makléře a neměli jste odvahu se do toho pustit? Máte plno nezodpovězených otázek? Chybí Vám informace? Co vlastně realitní makléř dělá?  Co musí znát a umět? Co potřebuje k tomu, aby v realitním oboru začal? Kolik si může vydělat? Určitě Vás napadnou další a další otázky.

V dnešní době na trhu panuje dojem, že práce realitního makléře je jednoduchá a může jí dělat prakticky každý.  Bohužel to umožňuje naše legislativa a pro začátek v tomto oboru stačí pouze zažádat o živnostenský list a dotyčný si začne říkat „realitní makléř“. Samozřejmě to má velký vliv na kvalitu lidí, kteří se v tomto oboru pohybují a tím se obor či pozice Realitní makléř značně devalvuje. Pokud máte sami zkušenost s vlastním prodejem nemovitosti víte, že mezi realitními makléři je velký rozdíl a je velký rozdíl v rozsahu služeb poskytovanými realitními kancelářemi.

Trh se za posledních pár let výrazně změnil a v současné době by již „makléřům“ nemělo stačit přijet na nemovitost, pozdravit, udělat pár tmavých fotek s nádobím v odkapávači a rozvěšeným prádlem a odjet  bez dohodnutých oboustranných podmínek pro prodej.
První schůzky s majiteli jsou pro naše makléře většinou informativní. Makléř by měl nejdříve poznat majitele, zjistit důvody prodeje, detaily o nemovitosti, jakou má majitel představu o nastavení spolupráce s makléřem, reportingu, o ceně nemovitosti, představit mu marketingový plán atd. V případech, kdy makléř zjistí nereálné požadavky, nemovitost nevezme do nabídky..vždyť na trhu je tolik nemovitostí a klientů, kteří potřebují s prodejem pomoci.

Jakým způsobem chcete pracovat VY?
a) Na kvantitu – náhodu, kde má makléř 40-50 nemovitostí v portfoliu většinou bez smlouvy, s nejistou provizí, bez osobního vztahu s klientem (bez následného doporučení)
b) Na kvalitu – řízeně, plánovaný prodej s jasně danou výší provize, s možností plánování vlastní produkce, s postupně vytvořeným osobním vztahem s majitelem, kde při úspěšném prodeji získáte další reference.


Vše začíná u kontaktů – jestli jste člověk, který nerad telefonuje – tato práce není pro Vás.
Naopak, jestli jste komunikativní, výřeční, nebojíte se oslovit jiného člověka, máte velkou šanci v tomto odvětví uspět. Know-how získáte u nás.Co se u nás naučíte a jak probíhá školení?
Pod podpisu mandátní smlouvy absolvujete školení POWER START, kde získáte právní minimum, základní obchodní dovednosti. Na toto školení navážeme v naší kanceláři, kde absolvujete až 3-týdenní školení. 
Naučíte se:
- správně telefonovat a zvládat námitky klientů (školíme průběžně i v dalších měsících)
- připravit se na první schůzku (nábor) s majitelem nemovitosti
- správně argumentovat a zvládat námitky (školíme i dále v průběhu)
- obchodní dovednosti - školíme průběžně a předáváme si zkušenosti s makléři navzájem
- připravit nemovitost na prodej
- zvládat prodejní dovednosti, vést prohlídky a umět připravit rezervační smlouvu vč. obchodních podmínek
Během této doby se snažíme, aby ste se dostali do terénu s našimi makléři na nábory a prohlídky. Na první schůzky do terénu s Vámi pojede manažer, který je realizuje za Vás a další schůzky s Vámi absolvuje jako podpora a pro zpětnou vazbu a zlepšování se.

Je na každém makléři, jestli se chce dále zlepšovat, vzdělávat se, růst v kariérním žebříčku. Stát se makléřem, který nemusí obvolávat klienty, ale oni volají jemu, protože na něj dostali doporučení.

Změnte svůj život a objednejte si osobní schůzku!

Reklama
Nahrávám